Rreth Nesh - Yuyao SUNWAYLIGHTING CO, LTD.

Rreth nesh

Yuyao Sunway Lighting Co, Ltd ndodhet në No 301 Chang'an Road, Yuyao City, Provinca Zhejiang, Kinë, Sunway Ndriçimi është një prodhues çelik ndriçimi i jashtëm, ajo ka shumë departamente të shërbimit më të mirë klientëve të saj. Ajo ka departamentin e prodhimit, R & D departamentit dhe shitjes dhe Departamentit të shërbimit të klientit dhe kështu me radhë.
   Produktet përfshijnë çelik inox dritë diellore, inox çeliku lëndinë dritë, inox mur çeliku lehta, çelik dritë nëntokë, çelik inox LED dritë, çelik dritë nënujore, dritë bakrit ...

ada231


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !