• banner1-1
 • banner2
 • cilësi

  cilësi

  Sunway gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.
 • certifikatë

  certifikatë

  Sunway Ndriçimi është një prodhues çelik ndriçimi i jashtëm, ajo ka shumë departamente të shërbimit më mirë klientëve të saj.
 • prodhues

  prodhues

  Produktet tona përfshijnë dritë çelik inox diellore, lëndinë çelik inox dritë, mur çeliku lehta, çelik dritë nëntokë, dritë bakrit etj

Portfolio ynë

 • adas33213

Rreth nesh

Yuyao Sunway Lighting Co, Ltd ndodhet në No.301 Chang'an Road, Yuyao City, Provinca Zhejiang, Kinë, Sunway Ndriçimi është një prodhues çelik ndriçimi i jashtëm, ajo ka shumë departamente të shërbimit më të mirë klientëve të saj. Ajo ka departamentin e prodhimit, R & D departamentit dhe shitjes dhe Departamentit të shërbimit të klientit dhe kështu me radhë.
Produktet përfshijnë çelik inox dritë diellore, inox çeliku lëndinë dritë, inox mur çeliku lehta, çelik dritë nëntokë, çelik inox LED dritë, çelik dritë nënujore, dritë bakrit ...

Arritje të reja

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën